Faiz oranlarını karşılaştırabilmek adına bankaların kredi faizlerini  bu sayfada hazırladık. Bütün bankaların kredi faizlerini karşılaştırabilir ve en uygun ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

[adinserter block=”1″]

Acil paraya ihtiyacı olan kişiler bankalardan ihtiyaç kredisi almadan önce bankaların kredi faizlerini karşılaştırarak kendilerine en uygun krediyi bulabilirler. Aşağıda belirteceğimiz  ihtiyaç kredisi faiz oranlarına göz atabilir, en uygun kredi veren bankaya kredi başvurusu yaparak anında kredinizi kullanabilirsiniz. BDDK’ nın aldığı kararla ihtiyaç kredilerinde en fazla vade sayısı 48 aydan 36 aya indirilmiştir. Yani artık 36 ayın üzerinde vadeli “ihtiyaç kredisi” kullanmak imkansız olup ancak taşıt kredilerini 48 aya varan vadelerle, konut kredilerini ise 120 aya varan vadelerle çekebilirsiniz. Sizler için bankaların kredi faiz oranları karşılaştırdık. Bakalım hangi banka ne kadar faizli?

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

Kredi faizleri anlık piyasa koşullarına göre her an değişebilir. peymin.com olarak bilgileri sık sık güncellemeye çalışıyoruz. Buna rağmen yetişemediğimiz ve anlık güncellenen faizlere önlem alabilmeniz için kredi kullanırken güncel faizleri bankanızda kontrol etmenizi öneririz. Aşağıda bulunan faiz oranları ilgili bankaların resmi internet sitelerinden alınmıştır. Aşağıda bulunan sıralama ise en üste “devlet bankaları” ve sonrasında özel bankaların sıralamalarından oluşmuştur. Herhangi bir sponsorluk söz konusu olmadan yapılan bu sıralamada yer alan en uygun kredi veren banka 2019′ u bularak siz de kredi başvurusu yaptıktan sonra kredinizi kullanabilirsiniz. Bilindiği gibi bazı bankalarda kredi vadesi ve kredi miktarı değiştikçe faiz oranları da değişebilmektedir.

[adinserter block=”4″]

Bundan dolayı aşağıda bulunan kredi faizleri ilgili bankanın resmi sitesinde 50.000 TL – 36 Ay vadeli kredi hesaplaması yapılarak faizler bu tabloya yansıtılmıştır. Bazı bankalarda faizler ve kredi miktarı değiştikçe ihtiyaç kredisi faiz oranları da değişebilir.

Banka Konut Kredisi Faiz Oranı
Ziraat Bankası 2,27
Halkbank
2,66
Vakıfbank 2,67
Akbank 3,05
Denizbank 3,17
QNB Finansbank 2,54
Garanti Bankası 2,84
HSBC 2,85
İNG Bank 2,79
Şekerbank 3,09
Odeabank 3,25
TEB 3,12
Türkiye İş Bankası 2,50
Yapı Kredi 2,72
Burgan Bank 2,99

 

Yukarıda bulunan faiz oranları 29.10.2018 tarihinde ilgili bankaların internet adresinden alınmıştır. Faiz oranları güncel piyasa koşullarına göre anlık olarak değişebileceğinden dolayı kredi kullanmadan önce faiz oranlarını mutlaka kontrol ediniz.

[adinserter block=”4″]

Kredi Faizleri Düşer Mi 2019?

Yukarıda bulunan kredi faizleri 2019 karşılaştırmasını yaparak siz de en uygun faizli krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. Doların artış göstermesiyle beraber kredi faizleri de Temmuz 2018 döneminde oldukça yüksek seviyelere çıkmıştı. 2019 yılının gelmesiyle beraber bir çok kişi kredi faizleri düşecek mi diye merak etmektedir. Dolar yavaş yavaş gerilemeye, kredi faizleri düşmeye başlamıştır. Özellikle bankalar yeni yıl kredisi adı altında kredi kampanyalarını da duyuracağından dolayı kredi faizlerinin düşeceğini beklediğimizi söyleyebiliriz.

En Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankaları merak edenler için:

En Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here