Masraflar canınızı sıkmaya başlıyorsa, anında kredi kartı başvurusu yaparak masraf ödemelerinden kurtulabilirsiniz. İşte sizler için aidatsız anında kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz bankalar.

Yıllık kart aidatları, farklı ödemeler, kesintiler, ücretler canınızı sıkmaya başladıysa aidatsız kredi kartları tam size göre. Sizde aanında kredi kartı başvurusu yaparak masraflardan kurtulabilir ve yıllık aidat ödemesi olmayan bir kredi kartına sahip olabilirsiniz. Bilindiği gibi bankalar kredi kartı kullanıcılarından yıllık olarak en az 100 TL ücret almaktadır, geçtiğimiz dönemlerde bu aidatlar geri alınabiliyordu ancak şuanda bu mümkün değildir. Hem faiz ücreti ödeyip hem de yıllık aidat ücreti ödemek istemiyorsanız bu kartlar tam size göre. İhtiyaçlarınıza göre en uygun seçime karar vererek aidatsız kredi kartı başvurusu yapabilir, anında kredi kartınızı alabilir ve aidat sıkıntısından kurtulabilirsiniz.

[adinserter block=”11″]

Anında Kredi Kartı Başvurusu

Başvurunuzu yapın ve onaylanan limitiniz anında cebinize gelsin! Sizde masrafsız bir kredi kartı almak ve alışverişlerinizde kullanmak istiyorsanız bu kartları tercih edebilirsiniz. Sitemiz her zaman tüketicilerin yanında yer almakta ve sizlere yol gösterici bilgiler paylaşmaktadır. Sizde size uygun kredi kartını seçerek online başvuru yolları sayesinde banka şubesine gitmeden kredi kartı başvurusu yapabilir ve onaylanması halinde 1 hafta içerisinde adresinize kadar teslim alabilirsiniz.

[adinserter block=”10″]

Bilindiği gibi günümüzde en etkili ve en hızlı yöntem internet üzerinden yapılan başvurulardır. Sizde bir kaç adımda başvurunuzu yapabilir, online formlar aracılığıyla başvurunuzu anında bankaya yollayabilirsiniz. Banka ise yapılacak değerlendirmelerden sonra en fazla 2 saat içerisinde size dönüş yapacaktır. Listemizde en çok tercih edilen kredi kartları yer almakta, tercih sizin.

1)  Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizde en çok tercih edilen bankalardan olan Akbank’ın “masrafsız kredi kartı” free kart ile yıllık aidat ödemesinden kurtulursunuz. Harcamlara özel bol bol chip para kazanabilir ve istediğiniz kampanyalara katılabilirsiniz. Akbank’ta her an güncellenen ve yenilenen akaryakıt, gsm, tekstil ve pek çok farklı alana özel yapılan kampanyalar yer almaktadır. Bu kartı tercih ederek faturalarınızı otomatik fatura talimatı verebilir, düzenli eft talimatları verebilir, peşin yapılan alışverişler sonrasında “taksit iste, erteleme iste” gibi yararlı özelliklerden faydalanabilirsiniz. Hızlı kredi kartı başvurusu yapmak için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

[adinserter block=”12″]

2) Maximum  Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası’nın Maximum Aidatsız kredi kartı ile pek çok avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bir çok üye iş yerinde maksimum kart ilealışverişler yapabilir ve yapılan alışverişlerden MaxiPuan kazanabilir, puanlarınızla yeni alışverişler yapabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız alışveri taksitlendirebilir ve uzun vadelerle ödeyebilirsiniz. Yıllık kart ücreti alınmayan bu kredi kartında, nakit ihtiyaçlarınızda nakit avans çekebilir, yakınlarınız için ek kart başvurusu yapıp onlarında aidatsız kart kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Anında kredi kartı başvurusu için sitesini ziyaret ediniz.

[adinserter block=”11″]

3) Garanti Bankası Bonus Kart

En çok tercih edilen kartlardan birisi olan Bonus kartın aidatsız özellikli kredi kartını alarak alışverişlerinizde taksit özelliğini kullanabilirsiniz. Aidat ödemesi olmadan kullanabileceğiniz bu kart sayesinde, bonus puan kazanabilir, nakit avans çekimi yapabilir, karttan havale/eft özelliklerinden yararlanabilir, ektre atlatma özelliği sayesinde borçlarınızı erteleyebilirsiniz. Ayrıca bu kart sayesinde her an güncellenen ve yenilenen bonus kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. Garanti kredi kartı başvurusu için web sitesinden veya şubelerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

[adinserter block=”11″]

4) QNB Finansbank CardFinans

Qnb Finansbank’ta da aidatsız kredi kartı mevcuttur. Cardfinans isimli kredi kartı sayesinde kampanyalardan yararlanabilir, taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Alışverişlerinizde ParaPuan kazanabilir ve parapuanlarla harcamalar yapabilirsiniz. Ayrıca nakit avans çekimi de bu kartta mevcuttur. Kredi kartı başvurusu için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

[adinserter block=”12″]

5) Yapı Kredi World Eko Kart

Yapı Kredi dünyasında World eko kart ile aidat ödemesi olmadan kart sahibi olabilirsiniz. Tüm kampanyalardan anında yararlanabilir ve alışverişlerinize özel puanlar kazanarak bu puanları alışverişlerde harcayabilirsiniz. Taksit özellii, world kampanyalarından yararlanabilme, nakit avans çekimi, borç erteleme gibi özellikler bu kartta mevcuttur.

6) Vakıfbank Tercihkart

Kamu bankası olan Vakıfbank’ın aidatsız kredi kartını almak istiyorsanız tercihkart’ı tercih edebilirsiniz. World özellikli bu kart sayesinde alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve alışverişlerde wordpuan kazanabilir,tüm kampanyalardan faydalanabilir, ek taksit, borç erteleme gibi özellikleriyle kartınızı kullanabilirsiniz.

[adinserter block=”12″]

7) Denizbank Net Kart

Aidatsız kredi kartı veren bankalar  arasında Denizbank’ın Net Kart’ı da mevcuttur. Bonus özellikli bu kredi kart sayesinde tüm bonus kampanyalarından yararlanabiliyorsunuz. Bonus puan kazanabilir, kampanyalardan yararlanabilir ve taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Artı taksit seçeneği, bonus puan kazanma, kampanyalardan yararlanabilme, borç erteleme gibi farklı özelliklerden bu kart sayesinden faydalanabilirsiniz.

[adinserter block=”10″]

Denizbank kredi kartı başvurusu için web sitesinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLGİLİ:
EN HIZLI KREDİ KARTI VEREN BANKALAR
EN KOLAY KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

8)  AktifBank aidatsız Bank’o kart

Yıllık aidat ücreti olmayan kredi kartı Bank’o kart sayesinde sizde farklı özelliklerden faydalanabilirsiniz. Yurt içi, yurtdışı ve internet alışverinde kullanılan Bank’O Card, nakit avans ve taksitli nakit avans gibi özellikleri vardır. Kişiye özel kampanyalı ürünler sunan Bank’o karta aidat ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz.

[adinserter block=”10″]

Bu konuda yer alan, kart aidatı olmayan kredi kartlarının içeriklerinde yer alan avantaj detayları sadece bir kısmı yer almaktadır. Tüm avantajlara göz atmak için ilgili bankaya danışmanız gerekmektedir. İhtiyaçlarınıza göre en uygun seçime karar vererek aidatsız kredi kartı başvurusu yapabilir, anında kredi kartınızı alabilir ve aidat sıkıntısından kurtulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here