Bankaların sonbahar ve yeni yıl için düzenledikleri, Halinizden anlayan sonbahar kredisi sloganlı ihtiyaç kredilerini her yıl olduğu gibi bu yıl da sitemizde tek başlık olarak ele alıyoruz.

   VAKIFBANK   

Vakıfbank Halinizden Anlayan Sonbahar Kredisi sloganı ile yeni bir Sonbahar Kredisi Kampanyası düzenlediğini duyurdu. Vakıfbank tarafından yapılan açıklamaya göre Sonbahar Kredisi kapsamında aylık % 1,35 ‘ten başlayan faiz oranları ile 50000 Lira’ya kadar İhtiyaç Kredisi kullanılabiliyor.

[adinserter block=”1″]
.
Vakıfbank Sonbahar Kredisi kampanyasında Masraflı ve Masrafsız Kredi seçenekleri de kullanıcıların tercihine bırakılmış. Kredi Tahsis Ücreti ödeyerek kredi kullanmak isteyenler tüm vade ve miktarlar için aylık % 1,35 faiz oranı ile kredi kullanırken, Masrafsız Kredi kullanmak isteyenler ise aylık % 1,43 faiz oranı ile kredi kullanabilecekler. Maksimum 36 ay vade ve 50 bin Lira’ya kadar kredi olanağı sağlanan Sonbahar Kredisi için bir örnek ödeme tablosu hazırlarsak;
.

VAKIFBANK SONBAHAR KREDİSİ ALINACAK ÜCRETLER* (TL) MALİYET ORANLARI**
(%)
Kredi Tutarı Vade  Faiz Oranı (Aylık) Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti* Diğer Ücretler* Aylık Toplam** Yıllık Toplam**
50.000.-TL 36 Ay 1,35% 1.843,94.-TL 262,50.-TL 85,38.-TL 1,66% 19,95%
50.000.-TL 36 Ay 1,43% 1.873,30.-TL 85,38.-TL 1,73% 20,72%

.
Vakıfbank Sonbahar Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize sorularınızı gönderebilirsiniz.

[adinserter block=”4″]

  FİNANSBANK  

12 Ay Vadeli 3.000 TL Finansbank Sonbahar Kredisi


12 Ay Vadeli 3.000 TL Finansbank Sonbahar Kredisi- Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde kışlık ihtiyaçlar dört bir koldan hazırlanmaya çalışılıyor. Kimisi konserve ihtiyaçları için sebze alıyor, kimisi odun, kimisi de kömür. Tabi kışa hazırlık her açıdan kolay olmuyor. Özellikle maddi açıdan oldukça büyük bir problem. Bu saydıklarım ufacık bir masraf gerektirse de sonuç itibariyle de cebimizde varsa harcıyoruz. Yoksa mecburen kışı zor geçiriyoruz. Peki bu ufacık masrafı 12 ay taksit ile ödeyebileceğinizi söylersek!

FİNANSBANK SONBAHAR KREDİSİ HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Evet yanlış duymadınız Anında kredi veren bankalar arasında olan Finansbank sizler için oldukça güzel bir kampanya düzenlemiş.

[adinserter block=”1″]

Bugün bahsedeceğimiz konumuz da 12 Ay Vadeli 3.000 TL Finansbank Sonbahar Kredisi. Ufacık meblağlı bir . Ayrıca öyle büyük de bir para değil. Yani bir evin yada bir ailenin son baharda ihtiyaç duyabileceği bir para. Çünkü çocuklarınızın okula başlama süreci de olduğundan bir çok kişi tarafından da başvurulacağını düşünüyoruz. Dilerseniz bu krediyi detaylandıralım.

İlginizi Çekebilir: KREDİ NOTU ÇOK RİSKLİ OLANLAR KREDİ ÇEKEBİLİR Mİ?

FİNANSBANK SONBAHAR KREDİSİ DETAYLARI

Sohbaharda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm giderlerinizi bu kredi ile karşılayabilirsiniz. Üstelik 12 ay vade ile ödeme imkanınız bulunuyor. Dilerseniz 3 ay erteleme gibi bir güzelliği de var. Aylık ufacık ödemeler ile kış ayına sapa sağlam hazırlanabilirsiniz. Sonbahar kredisi 12 ay taksite ve 3.000 TL’ye kadar kullandırılmaktadır.

[adinserter block=”4″]

ÖRNEK ÖDEME PLANI

3.000 TL Kredi Tutarını 12 Ay Vade ve %1,27 faiz oranı ile temin edebilirsiniz. Bu krediyi alırsanız Aylık Taksit Tutarınız 275 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti ise; 52,50 TL ve Ödemeniz gereken sigorta pirim tutarınız 39,09 TL olacaktır. Yıllık Toplam Maliyet ise %21.1080 dir.

3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME PLANI

3.000 TL Kredi Tutarını 12 Ay Vade ve %1,27 faiz oranı ile temin edebilirsiniz. Bu krediyi alırsanız Aylık Taksit Tutarınız 284 TL olacaktır. Kredi Tahsis Ücreti ise; 52,50 TL ve Ödemeniz gereken sigorta pirim tutarınız 39,09 TL olacaktır. Yıllık Toplam Maliyet ise %28.1475 dir.

[adinserter block=”1″]

Finanasbank ihtiyaç kredilerinde kredi tahsis koşulu olarak hayat sigortası yapılmasını talep etmektedir. Poliçenizi Finansbank aracılığı ile düzenletmeniz durumunda yaklaşık olarak tabloda yer alan ortalama 47 yaşında bir müşteri için hesaplanan hayat sigortası primi tahsil edilecektir. Yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, kredi tahsis ücreti ve vergiler dahildir. Yıllık toplam maliyet oranlarına sigorta primi dahil edilmemiştir.

SONBAHAR KREDİSİNE NASIL BAŞVURUDA BULUNURUM? 

Çok uygun taksitlerle 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine başvurmak için 31/10/2016’ya kadar T.C. kimlik numaranızı 5030‘a gönderin. Ayrıca Finansbank Şubeleri‘nden de ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz online olarak da kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz Finansbank Şubesi’nden İhtiyaç Kredisi kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER NELERDİR?

Kimlik Belgesi (Nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti), Adres Belgesi (Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; son 3 ay içinde düzenlenmiş sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri) ve Gelir Belgesi (Gelir belgesiz limit ile ön onay alınamaması durumunda gerekli) Ayrıca bir başka yazımızda Gelir belgesiz kredi veren 10 bankayı paylaştık. İlginizi çeker ise hemen altta bulunuyor.

Gelir Belgesiz Kredi Veren 10 Banka

Sevgili okurlarımız sizlerde yukarıdaki şartlar bana uyuyor diyorsanız muhakkak değerlendirmeniz gereken bir kredi kampanyası olduğu görüşündeyim. Ayrıca aşağıdaki diğer banka seçeneklerine de göz atmanızı tavsiye ederim.

GARANTİ BANKASI

Garanti Bankası %1.29′ Dan Başlayan Fiyatlarla Sonbahar Kredisi

Yılın ilk ayların dan itibaren düzenlenen Garanti Bankası kampanyaları başarı grafiğini yükseltmiş düşük faiz ve esnek geri ödemelerle müşterilerini memnun etmiş ve hatta yeni müşteriler edinmelerine vesile olmuştur. Özel günler ve bayram kredileri,kredi kartlarına nakit avans ödemeleri ve bunların taksitlendirilebilmesi tatil kredileri ve yılı kapatmadan düzenlenen Sonbahar kredisi. Anında kredi veren bankalar arasında olan Garanti Bankası’nda 25 bin liradan 75 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınız da sonbahar kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

[adinserter block=”4″]

İhtiyaçlarınız doğrultusun da bankanın internet sitesi üzerin de bulunan hesaplama tablolarından ihtiyacınız miktarın daki kredi oranını girerek kullanmak istediğiniz kredinin masraflarını görebilir ve geri ödeme konusun da bütçenize uygun taksit seçeneklerini yazarak hesaplama yapabilirsiniz.

Sonbahar kredisinin faiz oranı %1.29 olarak açıklanmış sizin kredi notunuzun da önem kazandığı bu oranların altın da yararlanmanız da mümkün olabiliyor.

Garanti kredi başvurusu SMS

Garanti mobil bankacılık alanında müşteri memnuniyeti en yüksek olan bankalardan biridir,sonbahar kampanyasına kısa mesaj la da başvurabilmeniz mümkün.Garanti cep kullanıcıları kısa mesaj dışında gsm uygulamasından da başvurularını yapabiliyorlar.
Bankanın kısa mesaj servis numarasına sonbahar yazarak ve Tc kimlik numaranızı ekleyerek ön başvuruyu yapmış oluyorsunuz (henüz Garanti müşterisi olmayanlar için) sizin kredi kullanım uygunluk durumunuza göre onay mesajı yine gsm üzerinden size bildiriliyor ve en yakın şube ye davet ediliyorsunuz.
Bankanın halihazırda müşterisi iseniz bu başvurunuz ve sonucu size yine kısa mesajla bildirilerek krediniz hesabınıza aktarılıyor ve kullanımınız sağlanıyor.

[adinserter block=”4″]

Garanti kredi başvurusu sorgulama 

Sizin herhangi bir sorgulama yapmanıza gerek kalmadan başvurunuz 24 saat içerisinde işleme alınarak size geri dönüş yapılıyor.Garanti Bankası bu hassasiyeti tüm kredi başvurularında hızlı ve kesin çözümlerle dönüş yaparak müşteri memnuniyetini üst seviyeler de tutuyor.
Sonbahar kredi kampanya sına başvurunuzu da hangi merci den (kısa mesaj ,internet sitesi ve ya şubeden ) geri dönüş o birimden sağlanıyor.
Sonbahar kredisi kullanımı için faiz oranının biraz artmasına göz yumabilirseniz erteleme (geri ödeme erteleme) de alabiliyorsunuz doksan günle sınırlı olan bu erteleme yılı az masrafla kapatmanız konusunda sizlere avantaj sağlıyor.
Uzun vade de geri ödeme seçenekleri olan sonbahar kampanyasın da düşük geri ödeme taksitleri tüketiciyi yormadan hızlı ve ihtiyaç doğrultusun da nakite sahip olmasını sağlamak amacı ile düzenlenmiş bir uygulama.
Aylık geri  ödemeleri 250 lira ile 800 lira arasında değişkenlik gösteriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here