2018 yılı biterken bankalar da her yıl olduğu gibi yeni kampanyalar yapmaya başladılar. Kredi kullanacak müşterilerine ihtiyaç kredileri kampanyalarında bir yenisi de yılbaşı kredileridir. Yılbaşı kredisi kampanyasını hemen hemen her banka yapmaktadır. Yeni yıla girerken eski yılın faiz oranlarından yapılan bu kredilerde bazı bankalar ise kredi aldığınızdan 3 ay sonra ödemeye başlayabileceğinizi söylemektedir. 2019 yılının yaklaşmasıyla bankalar yılbaşı kredileri kampanyalarına başlamışlardır. Sizde bankalardan yılbaşı kredi kampanyalarından faydalanarak özel faiz ve vade imkanlarından yararlanabilirsiniz. Eğer sizin de nakit ihtiyacınız var ve düşük faizden yararlanmak istiyorsanız yılbaşı kredisi kampanyalarına başvuru yaparak şubeye gitmeden anında kredinizi kullanabilirsiniz.

[adinserter block=”4″]

Yıl sonu kredi limitlerini dolduramayan bankalar müşteri çekmek ve limitlerini doldurmak için epeyce bir kredi kampanyası yapmaya başladılar. Özellikle hızlı kredi başvurularıyla müşterilerin kredi başvurularını kolayca yapabilmesini sağlayan bankalar 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi vererek müşterilerini kredi almaya teşvik etmektedirler. İsterseniz yılbaşı kredisi verecek bankaları hep birlikte inceleyelim.

Vakıfbank

Vakıfbank’tan yeni yıl kredisi kampanyası tüm vatandaşlara uygulanmaktadır. Özellikle emekli ve kamu personellerine uygun bu kredide üst limit yoktur. Eğer maaşınız Vakıfbank üzerinden alıyorsanız maaşınızın 22 katına kadar, eğer maaşınızı Vakıfbank’tan almıyorsanız ise maaşınızın 15 katına kadar kredi imkânından faydalanabilirsiniz. 3 bin lira maaşı olan bir vatandaş eğer banka müşterisiyse 66 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. Bu kredide vade en fazla 36 en az 3 ay olarak belirlenmiştir. Sizde bankadan yeni yıl kredisi kullanmak istiyorsanız en yakın Vakıfbank’a giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediniz onaylandığında anında kredinizi kullanabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

[adinserter block=”1″]

Eğer şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız hali hazırda banka müşterisi olmanız gerekmekte ve mobil uygulamasını kullanmanız gerekmektedir.

Garanti Bankası 

Garanti Bankası herkese ve her keseye göre 75 bin liraya kadar yılbaşı kredisi kampanyası yapmıştır. Bu krediye başvurmak için en az 3 ay SGK kaydınız olmalı ve kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir. Sadece kimliğinizle şubelerden yapılan başvurular sizin maaş ve gelir durumunuza göre değerlendirildikten sonra 75 bin liraya kadar kredi verilmektedir.

[adinserter block=”7″]

Hızlı kredi başvurusu yapabileceğiniz nacizane bankalardan biridir.Sizde Garanti Bankasının yaptığı bu yeni kampanyadan faydalanmak için en yakın Garanti Bankasına giderek direk başvuru yapabilir veya mobil uygulaması üzerinden anında kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

 

ING Bank

 
ING Bank yılbaşı kredisi ile yeni yılda istediğiniz her şey sizin olacak! ING Bank yılbaşı kredisi ile 24 ay vadeli 10.000 TL kredi çekmek istediğinizde %2,09 faiz oranı uygulanmaktadır. Buna göre ödeyeceğiniz aylık kredi taksidi 559,62 TL, toplam tutar ise 13.480,88 TL olacaktır. Dosya masrafı çekilecek tutara göre değişiklik göstermektedir.
 
[adinserter block=”1″]
 
Anında kredi başvurusu için ING Bank dijital şubeyi ziyaret etmeniz gerekmektedir..

Denizbank 

Bu krediye başvurmak için SMS kredi başvurusu yapabilir ve krediniz onaylandığında istediğiniz Denizbank şubesinden anında kullanabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj kısmına Kredim boşluk TC Kimlik numaranızı yazarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi onayı size mesaj olarak belirtilecektir.

2018 yılında en çok kredi başvurusu yapılan bankalardan biri olan Denizbank ile yılbaşı kredi başvurusu yaparak 55 bin liraya kadar anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası 

Yeni yıl kampanyaları yapan bir diğer bankada İş Bankası’dır. İş Bankasından yeni yıl kredisi başvuru yaparak eski yıla özel faizlerden yararlanabilir ve kredinizi 3 ay ertelemeli ödemeye başlayabilirsiniz. İş bankası kampanya hakkında daha detaylı bir başka yazımızı okumak isterseniz sitemizde arama yaparak detaylara ulaşabilirsiniz.Bu krediye başvurmak için çalışıyor ve ya emekli olmanız gerekmektedir. Kredi notunuzun da iyi olması gerek bu kredi çeşidine bankalardan direk başvuru yapabilirsiniz. 50 bin liraya kadar 36 ay vade ile yeni yıl kredinizi İş Bankasından kullanabilirsiniz.

Akbank Direkt 

Akbank kendi müşterilerine özel yaptığı bu kampanyada özel faiz oranlarıyla 36 ay vadeye kadar 25 bin lira yılbaşı kredisi vermektedir. Dijital bankacılığa çok önem veren ve müşterilerini dijital bankacılığa teşvik eden Akbank, mobil uygulaması ve internet bankacılığı üzerinden yılbaşı kredi başvurusu yapma imkanı sağlamıştır. Yaptığınız bu başvurularda kredi onayı aldığınızda anında krediniz hesabınıza geçecek ve hiçbir şekilde bankaya gitmeyeceksiniz.

[adinserter block=”2″]

Hızlı kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Akbank müşterisi olmanız ve direkt bankacılığı kullanmanız gerekmektedir.

QNB Finansbank

Kolay kredi başvurusu yapacağınız QNB Finansbank’la yeni yıl faiz kampanyalarından yararlanarak 36 ay vadeye kadar 20 bin lira kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yılbaşı kredisi için banka şubelerinden yapılan başvurular haricinde ihtiyaç kredisi başvurusu yaparsanız SMS kredi ile başvuru yapabilirsiniz. TC Kimlik numaranızı 5030’a SMS göndererek hızlı ve güvenilir bir şekilde başvuru yapabilir ve krediniz onaylandığında kimliğinizle en yakın şubeden kredinizi kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here